Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
VII Turniej Halowej PN o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo
Author Message
XoNoX
Administrator


Posted:    VII Turniej Halowej PN o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo [ !!! ]

Stowarzyszenie „Legionowskie Amatorskie Ligi Piłkarskie” oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legionowie zapraszają na VII Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo, który odbędzie się w dniach 26-27 lutego 2011r. w Arenie Legionowo w Legionowie przy ul. Chrobrego 50B.

W zawodach weźmie udział 14 drużyn sześcioosobowych (plus maksymalnie 4 rezerwowych) podzielonych na 2 grupy. Podczas Turnieju obowiązywał będzie regulamin Legionowskiej Ligi Szóstek Piłkarskich. Zwycięzcy uhonorowani zostaną pucharami. Na wygranych czekają również nagrody rzeczowe.

Zgłoszenia do Turnieju składać można od poniedziałku 14 lutego 2011 r. mailowo na adres Stowarzyszenia: sllsp@wp.pl lub telefonicznie pod nr telefonu 603 630 497 (Robert Utko)

W zgłoszeniu proszę podać nazwę drużyny oraz imię i nazwisko kapitana.

Osobą odpowiedzialną za przyjmowanie zgłoszeń jest Robert Utko.
Każdą drużynę obowiązuje uiszczenie opłaty wpisowej w wysokości 100 zł.
W przypadku dużego zainteresowania uczestnictwem w Turnieju, o kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszenia wraz z uiszczeniem opłaty wpisowej. Informacje do zakwalifikowanych drużyn oraz lista zakwalifikowanych drużyn zostanie opublikowana na forum.

Początek zawodów - sobota 27 lutego 2011 r. godzina 7:45. Eliminacje zostaną rozegrane w podziale na dwie grupy: od 8:00 do 11:00 oraz od 11:00 do 14:00. Mecze finałowe w niedzielę od godz. 9:00 do 15:00.

Wyniki losowania oraz podział na grupy dostępne będą na forum Stowarzyszenia oraz na stronie internetowej: www.mosir-legionowo.pl od wtorku 22 lutego 2011 r.

[url=http://sll6p.forumotion.com/t322-vii-turniej-halowej-piki-nonej-o-puchar-prezydenta-miasta-legionowo][b]Więcej informacji tutaj[/b][/url]
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group